Списък със заявените участници в Планинско изкачване “Валери Великов-2017”

Списък със заявените участници в Планинско изкачване “Валери Великов-2017”

Уважаеми колеги,

На вашето внимание прилагаме Списък със заявените участници в Планинско изкачване “Валери Великов”:

                        СПИСЪК НА ЗАЯВЕНИТЕ ЗА ПЪРВИЯ КРЪГ ОТ РЕПУБЛИКАНСКИЯ ШАМПИОНАТ ПО ПЛАНИНСКО   
                                                                 ИЗКАЧВАНЕ  ,,МЕМОРИАЛ ВАЛЕРИЙ ВЕЛИКОВ 2017  
Съст.№ Име Фамилия Клуб Автомобил Клас
1 2 Христо Манолов АМСК БОИЛА Митсубиши Лансер НС1
2 10 Илия Царски СК Автоцар-рали сервиз Митсубиши Лансър НС1
3 3 Юлиян Телийски Дунев Рейсинг Митсубиши Лансър НС2
4 15 Петко Манолов АСК Проспийд Субару Импреза НС1
5 11 Мартин Сурилов АСК Стари Столици Митсубиши Лансър Ево9 RC2
6 12 Георги Василев АСК Дианел рейсинг Митсубиши Лансър Ево9 RC2
7 18 Георги Георгиев АСК Скорпион Субару Импреза НС1
8 100 Ивайло  Петков СК Автоцар-рали сервиз Митсубиши Лансър HC1
9 8 Йордан Тодоров АСК Джордан Рейсинг Тим Ситроен Саксо НС4
10 9 Александър Димитров-Пъчо АСК Джордан Рейсинг Тим Ситроен Саксо НС4
11 5 Стефан Стоев Ара Моторспорт Хонда Сивик НС3
12 41 Емил Денев АСК Хоби-кар Русе Фолксфаген Поло НС4
13 89 Николай Георгиев АСК Флат-Аут ВМW НС2
14 90 Ясен Обретенов АСК Флат-Аут ВМW НС2
15 17 Тодор Тодоров СККА Етър Рейсинг Фолксфаген Поло НС3
16 19 Ивелин Чапанов АСК Плевен Рали Тим Рено Клио-Макси НС3
17 48 Добрин  Борисов Марина Мотор Спорт Рено Клио-Макси-Кит кар НС3
18 91 Иво Дечков АСК Хоби-кар Русе СеатИбиза НС3
19 92 Боян Стоянов АСК Флат-Аут Рено Меган НС3
20 27 Росен Русев АСК Стари Столици Хонда Сивик RC3
21 52 Ростислав Петков АСК Стари Столици Хонда Сивик RC3
22 86 Николай Кортелов АСК Мотоспорт Т-н Добрич Ситроен С2 RC4
23 99 Димитър Кондев АСК Ефко Рейсинг КазанлъкПежо 106   RC4
24 20 Димитър Божилов АСК Рангелов Моторспорт Ситроен Саксо RC4
25 30 Динко Иванов АСК Стара Загора Ситроен С2R2 RC4
26 37 Петър Бакалов Вромос Рено Клио RC4
27 39 Христо Атанасов АСК Бултранс рали тим Ситроен С2VТС RC4
28 69 Иван Ангелов АСК Флат-Аут Ситроен Саксо RC4
29 75 Петър Обретенов АСК Флат-Аут Ситроен Саксо RC4
30 85 Ясен Шопов АСК Булсим Ситроен Саксо RC4
31 44 Росен Костов АСК Плевен Рали Тим Пежо 106 НС4
32 56 Цветомир Русев АСК Казанлък Мотор Спорт Сузуки Суифт НС4
33 74 Михаил Боев АСК Скорпион ВАЗ21083 НС4
34 78 Тодор  Атанасов АСК Стари Столици ВАЗ2108 НС4
35 93 Недялко Денев АСК Стара Загора Пежо 106 НС4
36 94 Искрен Веселинов АСК Хоби-кар Русе Хонда Сивик НС4
37 95 Риза Али АСК Мотоспорт Т-нДобрич ВАЗ 2107 НС4
38 36 Павел Шенков Вромос Лада 2105 НС5
39 50 Живко Живков АСК Стари Столици ВАЗ 2105 НС5
40 54 Симеон Христов АСК Стари Столици Опел Тигра НС5
41 68 Искрен Пондев АСК Плевен Рали Тим Пежо 106 НС5
42 70 Велизар Добрев АСК Жико Моторспорт ВАЗ 2101 НС5
43 87 Добромир Дочев АСК Стари Столици Сузуки Суифт НС5
44 96 Илия Илиев АСК Хоби-кар Русе Пежо 206 НС5
45 97 Калин Кираджиев АСК Стари Столици Хонда Сивик НС5
46 32 Павлин Русев АСК Булсим Ситроен Саксо RC5
47 47 Красимир Кръстев АСК Стари Столици Пежо 106 RC5
48 64 Мариян Стоянов АСК Елена Тийм Хонда Сивик RC5
49 98 Петър Христозов АСК Стара Загора Ситроен Саксо RC5