Списък на заявените участници ЗМ “Русе-2017”

Списък на заявените участници ЗМ “Русе-2017”

    Серия “СПОРТ”      
Съст. № Име и № на Клубния лиценз Пилот
Навигатор
автомобил клас За явка
АСК Русе Кар Огнян Асенов ВАЗ 2101 – 1600 см3 НС4 да
  Моторспорт/013 Патенов п.0175    
10с АСК Моторспорт  Михаил Милков  Ситроен С2 -1600 см3 RC4 да
  Т-Н/ 013 Симеонов п. А-5672    
АСК  Казанлък Симеон Пламенов Хонда Сивик/1600 см3 НС4 да
  Моторспорт/019 Симеонов п.531    
АМК  Хасково Иван Маринов СитроенСаксо-1600см3 RC4 да
  /058 Бакърджиев п.0033    
АСК Джордан Ерменко Ерменков СитроенСаксо-1600см3 НС4 да
  рейсинг тим/        
АСК” ВРОМОС”  Павел Георгиев Лада 2105 -1400см3 НС5 да
  / 055 Шенков п.?    
33с АСК” ВРОМОС”  Радко Кирилов  СитроенСаксо-1600см3 RC5 да
  / 055 Петров п.?    
16с АСК” ВРОМОС”  Филип Борисов Пежо 106/1600см3 RC4 да
  / 055 Игов п.5564    
27с АСК Флат Аут/ Петър Обретенов СитроенСаксо-1600см3 RC4 да
  Flat-Out/009 Обретенов 195    
АСК Хоби Кар Искрен Веселинов Хонда Сивик/1600 см3 НС4 да
  / Веселинов п.0507    
25с АСК Хоби Кар Диян Георгиев Хонда Сивик/1600 см3 НС4 да
  / Колаков п.    
34с АСК “Елена Александър Еман. Хонда Сивик/1600 см3 НС4 да
  тийм”/044 Димитров п.  

 

29c АСК Хоби Кар Владимир Бонев Лада 2105/1400 см3 НС4 да
    Ганев      
     Серия “МАКСИ”      
Съст. № Име и № на Клубния лиценз Пилот
Навигатор
Автомобил клас За явка
АСК Автотранс Пламен Николаев  Мицубиши Лансер над 3,5 да
  Рейсинг тим – Камбуров Ево9/  2300 см3/п. ?    
18м АСК СТАРТ-Н Румен Веселинов Субаро  Импреза до 3,5 да
  Криводол – Киров 2000см3/п.№702    
17м АСК Флат Аут/ Николай Христов БМВ М3 – 3200  см3 до3,5 да
  Flat-Out/009 Георгиев / п. ?    
16м АСК Флат Аут/ Ясен Обретенов БМВ Е30 – 3000  см3 до3,5 да
  Flat-Out/009 Обретенов / п. ?    
АСК Флат Аут/ Стефан Либертинов Фиат Уно-1400 к.с до 3,5 да
  Flat-Out/009   Турбо/п.№0276    
КА-2 Рейсинг  Константин Сефанов Мицубиши Ево 010 над 3,5 да
  Тийм-035 Маршавелов 2200 см3/ п.№0165    
14м АСК “Вромос” Александър Тод. Мицубиши Лансер над 3,5 да
  /055 Кръстев ?    
           
  Серия “ТУРИНГ”        
Съст. № Име и № на Клубния лиценз Пилот
Навигатор
автомобил клас За явка
АСК Дианел  Станислав Тодоров Опел кадет -2000 см3 НС3 да
  Рейсинг / 032 Паришков п.№0137    
АСК Дианел  Светослав Димитров VW голф-2000см3 НС3  да
  Рейсинг / 032 Ковачев п.№0082    
85т АСК К-2 Рейсинг Иван Симеонов Хонда Сивик-2000 см3 НС3 да
  Тим/ 035 Влъчков п. 0556     /    
17т АСК “Хоби Кар” Румен Денчев Коев Хонда Сивик-1600 см3 НС3 да
   / 026   п.          
АСК Елена  Стоян Георгиев  Хонда Сивик-2000 см3 НС3 да
  Тийм /044 Апостолов п.№5646    
15т АМК “ХАСКОВО” Давид Пламенов Рено Клио  2000 см3 НС3 да
    Будев п.№    
АСК Ефко рейсинг Красен Василев Рено Клио /2000 см3 НС3 да 
  Казанлък/008   п.№